Apie mus

 Restoranas „Sigmutė“, įsikūrusi Kalvarijų gatvėje 125, kviečia norinčius skaniai, greitai ir nebrangiai papietauti. Pietų metu „Sigmutėje“ veikia greito maitinimo linija – maistas čia kokybiškas, nebrangus ir labai skanus! 


Pirmoje restorano salėje daug erdvės, šviesu, modernios detalės interjerui suteikia intrigos ir nerūpestingumo įspūdį. Antroji patalpa mažesnė, reikalui esant, ji uždaroma, todėl niekas nesutrukdys įsimylėjėlių porelei ar dalykinio pasitarimo susirinkusiems verslininkams. Rami muzika padeda atsipalaiduoti ir pakelia nuotaiką pavargusiems. Lankytojas čia bus visada maloniai aptarnautas. 

Norintys papusryčiauti ar romantiškai pavakarieniauti restorane ras spalvingą valgiaraštį, iš kurio patiekalą išsirinks ir išrankiausias klientas. Pusryčiams „Sigmutėje“ gaminami įvairūs omletai, blyneliai su sūriu, vaisiais, bananais, šokoladu. Sočiai pavalgyti mėgstantiems svečiams čia siūloma įvairių kiaulienos, jautienos, vištienos kepsnių ir didkepsnių, skaniai paruošta lašiša, jūros lydeka ar sterkas. restorano valgiaraštyje taip pat gausu daržovių salotų, šaltų užkandžių, bulvinių blynų. Smaližius pakerės karštas dienos pyragas, ledai, vaisiniai bei pieno kokteiliai. 

Po sunkios darbo dienos apsilankę svečiai galės išlenkti taurelę, pasimėgauti kokteiliu ar išgerti puodelį arbatos. Norintiems gerai atsipalaiduoti ir pažiūrėti mėgstamas sporto varžybas, rungtynes ar koncertą specialiai įrengtas didžiulis ekranas. Šeimininkai garantuoja, kad čia laiką praleisite geriau nei namuose!

Penktadieniais ir šeštadieniais restorane skamba gyva muzika, todėl čia kviečiami populiariosios muzikos mėgėjai. O norintys pašokti galės dūkti šokių aikštelėje, kurioje įrengti specialūs šviesos efektai. Ypatingoms šventėms arba klientams pageidavus, restorane pasirodymus rengia šokėjai profesionalai, varjetė.

Parašykite mums