Gyva muzika Vilniuje

Profesionali muzika nuramina mus ir leidžia džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Gyva muzika Vilniuje skamba ne viename restorane, bet „Sigmutės” restorane ji išsiskiria profesionalia garso kokybe, kuri pradžiugina kiekvieną apsilankiusį.

Gyva muzika Vilniuje prabangioje aplinkoje

Prabangioje pokylių salėje Vilniuje skambanti gyva muzika leis mėgautis kiekviena akimirka ir pailsėti po sunkios darbo savaitės.

Profesionali gyva muzika Vilniuje mūsų restorane skamba kiekvieną penktadienio ir šeštadienio vakarą.  O ją atlieką tik profesionalūs muzikantai, gerai išmanantys savo darbą.

Mes vertiname atvykstančius atlikėjus ir esame įrengę gerą garso aparatūrą, kuri atitinka net pasaulinio garso muzikantų keliamus reikalavimus, todėl muzikos skambesys mūsų restorane išsiskiria iš kitų restoranų Vilniuje.

Paprastai gyvos muzikos vakarai yra organizuojami mūsų restorano Cover Band grupės. Pagal klientų pageidavimus Cover band dainuoja įvairiomis kalbomis.

Jaukus savaitgalio vakaras restorane „Sigmutė”

Skanaudami mūsų darbščių virėjų gardžių patiekalų ir klausydamiesi gyvos muzikos savaitgalio vakarą, atgaivinsite savo sielas ir pailsėsite nuo kasdieninių rūpesčių. 

Jeigu klausydamiesi muzikos suvoksite, jog norėtumėte čia pasikviesti daug svečių ir kartu švęsti artėjantį gimtadienį, vardadienį ar kitą šventę, kreipkitės į mūsų restorano administracija ir kartu sukursime gražią ir nepamirštamą puotą Jums ir Jūsų artimiesiems.

Pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos galite apsilankę  restorane „Sigmutė“, kuri  įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125.

Kilus klausimams, galite susisiekti tel. +370 652  77 247, +370 655 07 613.