Išvažiuojamieji banketai Vilniuje

Renginio, konferencijos, šventės organizavimas yra itin kruopštus, daug laiko ir pastangų reikalaujantis procesas. Patikėti svarbiausius renginius klausimus verta savo sritį geriausiai išmanantiems specialistams, kurie tinkamai pasirūpins rūpesčių kilusiais klausimais. 

Organizuojant bet kokio pobūdžio renginį, nuo verslo konferencijos iki gimtadienio arba vestuvių vienas iš pagrindinių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – maistas renginiams.

Restoranas atvyks pas Jus

Išvažiuojamasis maitinimas svarbus tiems, kas planuoja praleisti renginį, šventę ne banketinėje salėje. Išvažiuojamasis banketas – populiari paslauga tarp įmonių ir organizacijų, kurios planuoja įmonės vakarėlį arba kitą svarbu įmonei renginį ir jau turi didelę patalpą, kuri tinka renginio organizavimui ir pravedimui. Užsakant išvažiuojamą banketą, galima ženkliai sutaupyti nuomos klausimuose. Be to, rengiant tokio formato šventę, įmonė taps ypatinga. Pavyzdžiui, įmonės renginys gali būti organizuojamas gamtoje, poilsio vietovėse arba senovės dvaruose. Maistas, kaip ir aplinka, paliks tik geriausius įspūdžius.

Išvažiuojamieji banketai ypač populiarūs švenčiant gimtadienius, jubiliejus, vestuves. Galite organizuoti tiek klasikinę šventę, tiek stilizuotą vakarėlį. Mes parengsime Jums specialų meniu ir parinksime patiekalus pagal Jūsų norus ir pageidavimus.

Profesionali virėjų komanda už restorano ribų 

Mūsų komanda jau 15 metų teikia išvažiuojamojo maitinimo paslaugas ir aptarnauja daugybę svečių bet kokio sudėtingumo įvairiuose pobūdžio renginiuose. Turint didelę renginių organizavimo patirtį, visada galime užtikrinti greitą ir profesionalų renginių aptarnavimą, ypatingai gero skonio gardžius patiekalus ir geriausius įspūdžius.

Su „Sigmutė“ komanda – maistas renginiuose tai paprasta ir skanu!

Užsisakyti išvažiuojamąjį banketą galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuri įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125.

Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613.