Išvažiuojamieji banketai

Restoranas „Sigmutė“ kviečia į prabanga ir elegancija dvelkiančią pokylių salę, kurioje galite surengti įspūdingą banketą. Įspūdinga, prabanga dvelkianti aplinka padeda pasijusti tarsi pasakiškoje puotoje.

Galbūt skaitydami šiuos žodžius nuliūdote, nes pagalvojate, kad atvykti į mūsų pokylių salę dėl įvairių priežasčių negalite. Galime jus paguosti.

Jeigu jūs negalite pas mus atvykti, mes atvyksime pas jus

Ruošiatės švęsti vestuves, gimtadienį ar kitas šeimos šventes? O galbūt savo įmonėje, ofise ar namuose norite svečius pavaišinti iškilmingais pietumis? Išvažiuojamieji banketai – tinkamiausias jūsų sprendimas. Mes atvyksime į jūsų pasirinktą vietą ir paruošime puikų banketą.

Išvažiuojamieji banketai – mūsų ilgamečio darbo patirties dalis

Jau 15 metų gyvuojančio restorano „Sigmutė“ virėjai gerai žino, kaip tinkamai paruošti maistą banketams. Jie pasirūpina ne tik tuo, kad jis būtų gardus, bet ir visomis prasmėmis kokybiškas. Dėl to ir išvažiuojamuosiuose banketuose maistas visada pateikiamas tik šviežias.

Šventinė aplinka – sėkmingo banketo dalis

Pasitaiko atveju, kai klientai nerimauja, kad išvažiuojamasis banketas neturės šventiškumo. Išties tai ne tokios idealios sąlygos palyginus su banketu pokylių salėje, tačiau mūsų atvykusi komanda, bet kurioje jūsų pasirinktoje aplinkoje sukuria iškilmingą erdvę. Ypač didelis dėmesys skiriamas estetiškam ir įspūdingam stalų papuošimui. 

Jeigu norite surengti šventinį banketą gamtoje, įmonėje, namuose ar kitoje jūsų pasirinktoje vietoje, užsisakykite išvažiuojamąjį banketą. Restorano „Sigmutė“ komanda pasirūpins, kad jūsų svečiai patirtų tik gražiausias akimirkas. 

Užsisakyti išvažiuojamąjį banketą galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuri  įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125. Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613