Išvažiuojamieji furšetai

Mūsų nuolatiniai klientai ar bent kartą savo šventes „Sigmutėje“ šventę žmonės, žino, kad galime pasiūlyti išskirtinį interjerą turinčias pokylių sales. Jose, atsižvelgiant į šventės specifiką, sukuriama tinkamiausias dekoras ir net parengiama programa. 

Visgi pasitaiko atvejų, kai dėl įvairių priežasčių atvykti pas mus neįmanoma. Ir šiuo atveju galime jums padėti. 

Išvažiuojamasis furšetas – šventė bet kokioje erdvėje

Jei neturite galimybių atvykti į mūsų restoraną ar tiesiog jums patogiau savo šventes švęsti kitose erdvėse, siūlome jums maistą pateikti į jūsų pasirinktą vietovę. Galime suorganizuoti furšetą jūsų įmonėje, darbovietėje, namuose, sode ar išskirtiniame gamtos kampelyje. 

Svarbu ir tai, kad ši paslauga prieinama ne tiktai vilniečiams. Furšetą galite užsisakyti į bet kurią Lietuvos vietą. Turėdami kokybiškam maistui ruošti pritaikytą modernią mobilią įrangą, galime drąsiai teigti, kad atstumas išvažiuojamiesiems furšetams rengti – mums ne kliūtis.

Furšetas – skanus maistas ir puiki draugija

Restorano „Sigmutė“ išvažiuojamieji furšetai pasižymi tuo, kad maisto kokybė nepriekaištinga. Klientui pateikiami ne pašildyti, savo tikrą skonį praradę patiekalai, o ką tik šviežiai pagaminti. Tai padaryti galime, nes turime modernią įrangą išvažiuojamiesiems furšetams organizuoti. Maistas gaminamas vietoje.

Punktualumas ir patikimumas – svarbiausios mūsų kolektyvo vertybės. Dėl to patyrę „Sigmutės“ darbuotojai pas jus atvyksta anksčiau nei prasideda šventė, kad maistas būtų pagamintas laiku. Atvykus į susitartą vietą ne tik pagaminamas maistas, bet ir skoningai paserviruojami stalai. Juos šventės metu patys prižiūrime. 

Užsisakyti išvažiuojamąjį furšetą galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuri  įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125. Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613