Kavinės

Jau net sunku prisiminti laikus, kai pavalgyti žmonės ėjo į standartinio išplanavimo, to paties stiliaus baldais apstatytas maitinimo įstaigas. Šiandien jau niekas nesiginčija, jog populiariausios kavinės tos, kuriose dera keletas komponentų – gardus maistas, jaukus, gražus ir savitas interjeras, geranoriški ir komunikabilūs darbuotojai. Ir, žinoma, kiekvienai kavinei svarbu turėti savo išskirtinumų.

Kavinės „Sigmutė“ išskirtinumas – skanus maistas ir įspūdinga aplinka

Nors visos kavinės Vilniuje stengiasi šiuos reikalavimus kuo profesionaliau įgyvendinti, kavinės „Sigmutė“  personalas išsiskiria pagarba ir dėmesiu savo lankytojams. Jiems siūlomos savitos, originalios ir patrauklios paslaugos. 

Kavinė „Sigmutė“ pasižymi išskirtiniu interjeru. Kiekvienas pavalgyti atėjęs žmogus jaučia šviesių spalvų, išskirtinių sietynų, subtiliai dekoruotų stalų teikiamą pakilią dvasią. 

Maisto kokybė – kavinės lankomumo garantas

Jaukioje ir kartu subtiliai iškilmingoje aplinkoje galima pavalgyti gardaus maisto. Kavinės „Sigmutė“ meniu pasižymi plačiu pasirinkimu. Kasdien galima greitai, pigiai ir sočiai pavalgyti dienos pietus. Lankytojų mėgstamiausi yra tradiciniai, lietuviški patiekalai: cepelinai, balandėliai, blyneliai ir kt. Ir juos galima rinktis laisvai, nes kavinėje veikia greito maitinimo linija. Galime pasiūlyti europietiškų ir grill patiekalų.

Kavinė „Sigmutė“ kviečia susitikti įvairiomis progomis

Kavinė „Sigmutė“ kviečia ne tik pavalgyti dienos pietus, bet ir švęsti šventes, pagerbti išėjusius artimuosius ar susitikti su verslo partneriais. Čia  organizuojami šventiniai vakarai, furšetai, prezentacijos, vestuvių pobūviai iki 300 žmonių. Lengvai modeliuojamos kavinės erdvės laukia kiekvieno.

Klientams pageidavus, kavinės „Sigmutė“ šeimininkai gali surengti visą vakaro programą, todėl Jums nereikės jaudintis dėl smulkmenų.

Apsilankykite kavinėje „Sigmutė“ gardžiai pavalgyti arba užsisakykite joje švęsti savo šventę. 

Tai galite padaryti Vilniuje, Kalvarijų g. 125. Kilus neaiškumams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613

Salių nuoma pasirinkimui:
Kalvarijų g. 125, Vilnius
 
Šermukšnių g. 4A, Vilnius
 
Laisvės pr. 3, Vilnius