Gyvos muzikos vakarai Vilniuje

Profesionalus dainų atlikimas – tai tikra paguoda Jūsų sielai po sunkios darbo savaitės. Gyva muzika sukuria nepakartojamą atmosferą ir jaukumo pobūdį, todėl tokiame restorane kyla noras praleisti kuo daugiau laiko.

Muzikos vakarai – pozityvios energijos šaltinis

Gyva muzika – neįtikėtinas teigiamos energijos šaltinis. Nuoširdžiai atliekama gyva muzika mūsų restorane spinduliuoja pozityvia energija, kuri kuria malonumo ir džiaugsmo jausmą.

„Sigmutės” restorane įrengta profesionali muzikos aparatūra atitinka net pasaulinio garso muzikantų keliamus reikalavimus. Todėl dėl garso kokybės galite net neabejoti.

Cover band – restorano „Sigmutė“ pasididžiavimas

Didžiausias mūsų išskirtinumas – Cover band šaunusis septintukas. Jų atliekama gyva muzika mūsų restorane skamba kiekvieną penktadienio ir šeštadienio vakarą.

Cover grupės sėkmę liudija palankūs lankytojų atsiliepimai. Jie džiaugiasi, kad gali išgirsti įvairaus stiliaus muzikos. Be to, daugelį žavi ir tai, kad dainos atliekamos įvairiomis kalbomis. 

Būdami aukšto lygio muzikantai, grupės nariai puikiai supranta, kad norint paruošti gerą programą, reikia daug laiko skirti repeticijoms. Šis atsakingas požiūris garantuoja sėkmę.

Muzikiniai vakarai Vilniuje išskirtinėje aplinkoje

Apsilankę restorane „Sigmutė“, kur skamba profesionalų atliekama gyva muzika, tikrai įspūdingai praleisite laiką ir pailsėsite nuo kasdieninių rūpesčių.

Muzikiniai vakarai – napriekaištingas malonumas, kurį gyva muzika papildo paprastai ir be žodžių!

Pasirinkę „Sigmutės” restoraną mėgausitės ne tik gyvai atliekama muzika, bet ir mūsų profesionalių virėjų pagamintais patiekalais. Subtiliai ir rafinuotai įkurta pokylių salė sukurs prabangią atmosferą Jūsų nuostabiam vakarui.

Jeigu klausydamiesi muzikos suvoksite, jog norėtumėte čia pasikviesti daug svečių ir kartu švęsti artėjantį gimtadienį, vardadienį ar kitą šventę, kreipkitės į mūsų administraciją ir kartu sukursime jums ir jūsų artimiesiems nepamirštamą puotą.

Pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos galite apsilankę restorane „Sigmutė“, kuri įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125.

Kilus klausimams, galite susisiekti tel. +370 652 77 247, +370 655 07 613.