Muzikiniai vakarai Vilniuje

Muzika – ypatingi erdvės virpesiai, tiesiogiai veikiantys mūsų sąmonę ir pasąmonę. Jie mus nuramina, pralinksmina, padeda pailsėti, o kartais nuvargina ar suerzina. Viskas priklauso nuo to, kokios muzikos klausomasi, kokie muzikantai ją atlieka ir, žinoma, nuo jos įgarsinimo. 

Gyvos muzikos vakarai restorane „Sigmutė”

Mūsų restorane skamba gyva, rami ir išskirtinė muzika, kuri džiugina lankytojų ausis. Muzikiniai vakarai Vilniuje mūsų restorane išsiskiria garso kokybe, kurią užtikrina profesionali aparatūra.  

Mes vertiname atvykstančius atlikėjus ir esame įrengę gerą garso aparatūrą, kuri atitinka net pasaulinio garso muzikantų keliamus reikalavimus. 

Muzikiniai vakarai Vilniuje išskirtinėje aplinkoje

Jaukioje, šviesioje ir skoningai išpuoštoje erdvėje pailsėkite po visų darbų, pabendraukite su savo artimaisiais. O skanaudami mūsų darbščiųjų virėjų gardžius patiekalus, atgaivinsite savo sielas klausydamiesi gyvos muzikos kuriamos garsų magijos. 

Cover band – restorano „Sigmutė“ pasididžiavimas

Didžiausias mūsų išskirtinumas – Cover band šaunusis septintukas. Jų atliekama gyva muzika mūsų restorane skamba kiekvieną penktadienio ir šeštadienio vakarą.

Cover grupės sėkmę liudija palankūs lankytojų atsiliepimai. Jie džiaugiasi, kad gali išgirsti įvairaus stiliaus muzikos. Be to, daugelį žavi ir tai, kad dainos atliekamos įvairiomis kalbomis. 

Būdami aukšto lygio muzikantai, grupės nariai puikiai supranta, kad norint paruošti gerą programą, reikia daug laiko skirti repeticijoms. Šis atsakingas požiūris garantuoja sėkmę.

Apsilankę restorane „Sigmutė“, kur skamba profesionalų atliekama gyva muzika, tikrai įspūdingai praleisite laiką ir pailsėsite nuo kasdieninių rūpesčių.

Pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos galite apsilankę restorane „Sigmutė“, kuri įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125.

Kilus klausimams, galite susisiekti tel. +370 652 77 247, +370 655 07 613.