Pobūvių salės nuoma

Prabanga dvelkiančios pokylių salės nuoma – puikus pasirinkimas besiruošiantiems savo ar šeimos nario šventei, rengiantis priimti verslo partnerius tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. 

Pokylių salė – vieta tobulai šventei

Restorano „Sigmutė“ pokylių salę puošia kolonos, kurių faktūra atkartoja sienose meistrų išraižytus raštus. Sendinti ir paauksuoti veidrodžiai, aukso folija dengtos lubos, šviesų atspindžiai žaižaruojantys įspūdinguose krištoliniuose sietynuose kuria rūmų ir prabangos įspūdį. 

Universalaus dydžio, net iki 500 žmonių talpinanti pokylių salė tai leidžia organizuoti bet kokio tipo renginius, ar tai būtų kokteilių vakarėlis, prezentacija, bendradarbių vakarienė, įvairios šeimos ir asmeninės šventės, konferencijos. 

Išskirtinėje aplinkoje – originalios linksmybės

Pokylių salės nuoma pas mus – geras pasirinkimas, nes mes atsižvelgiame į jūsų individualius pageidavimus. Jūs patys nusprendžiate dėl salės dekoravimo, patiekalų, muzikos parinkimo. Turime ir išskirtinių pasiūlymų – rengiame šventines programas, kuriose dalyvauja profesionalūs muzikantai, akrobatai. Esant pageidavimui rodomi varjetė numeriai.

Pobūvių salėje šventinės programos atrodo įspūdingai, nes joje yra moderniausios apšvietimo, garso technologijos.  Dėl to sukuriama šventės ir programos temą atitinkanti šviesos ir garso dermė, leidžianti šventės dalyviui patirti neišdildomus įspūdžius. 

Užsakę šventę „Sigmutės“ pokylių salėje ne tik patys pasijusite ypatingais savo šventės šeimininkais, bet taip pat nustebinsite susirinkusius svečius. Šventės programa originali, tad galite būti tikri, kad ir visi bus įtraukti į šventinį renginį ir nuobodžiaujančių nematysite.

Užsisakyti pobūvių salę galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuri  įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125. Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613