Pokylių salė

Restoranas „Sigmutė“ Vilniuje  – išsiskiria savo originalių erdvių šventėms pasiūla. Joje lankosi ištikimi restorano maisto ir pramogų mylėtojai, kurie dalydamiesi savo įspūdžiai pritraukia vis naujų lankytojų.

Pokylių salė – išskirtinė restorano „Sigmutė“ vieta

Įėję į salę, iškart pasijusite ypatingoje erdvėje. Iškilmingumo, rafinuotumo, elegancijos įspūdį kuria skoningai įrengtas interjeras: daug šviesos, didžiuliai, puikios kokybės sietynai, dvarų menes primenantys veidrodžiai. Ši iškilminga aplinka kuria išskirtinę šventinę nuotaiką. 

Nenusiminkite, jei galvojate, jog svečių turėsite mažai ir minima pokylių salė jums per didelė. Pagal individualius pageidavimus pasiūlome jums didesnę ar mažesnę salę, kad gimtadieniai, vestuvės, krikštynos ir kitos šeimos šventės  vyktų jaukioje, šiltoje ir malonioje aplinkoje.  Mes galime lengvai ir greitai performuoti erdves pagal jūsų pageidavimus.

Dėl to „Sigmutės“ pokylių salė – idealus pasirinkimas jūsų šventėms. Iškilminga, puošni ir kartu jauki aplinka dovanos jūsų svečiams pakilią nuotaiką ir ilgam išliekančius įspūdžius. 

Pokylių salė – įvairiems žmonių susibūrimams

Skanus maistas, padėtas ant profesionaliai išpuoštų stalų ragins vis sugrįžti į mūsų restoraną. Juk šiame restorane tradiciniais, gardžiais lietuviškais patiekalais galima mėgautis kasdien. 

Išradingų ir kūrybingų restoranų darbuotojų dėka išskirtinėje aplinkoje galite praleisti jaukų vakarą su draugais, pavalgyti verslo vakarienę ar prasmingais ir šiltais prisiminimais pasidalinti apie anapus išėjusį artimą žmogų. 

Restorano „Sigmutė“ personalas atidžiai įsiklauso į jūsų poreikius ir nuoširdžiai bei profesionaliai dirba, kad jūsų renginys būtų sėkmingas.

Užsisakyti pobūvių salę galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuri  įsikūrusi Vilniuje,  Kalvarijų g. 125. Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613