Pramogų salės nuoma

Gimtadienis, jubiliejus, vestuvės, krikštynos, įmonės vakarėlis ir daugybė kitų pramogų įmanoma organizuoti išsinuomojant pramogų salę Vilniuje!

Pramogų salės nuoma restorane „Sigmutė“ – pasirinkimas tiems, kas vertina puikų bei profesionalų aptarnavimą, geros nuotaikos palaikymą, dėmesį kiekvienai šventės detalei, pateikto maisto kokybę. 

Pramogos „Sigmutėje“ – kupinos gerų emocijų vakarai

Užsakant pramogų salę savo svečiams turime išskirtinių pasiūlymų – rengiame šventines programas, kuriose dalyvauja profesionalūs muzikantai, akrobatai. Esant pageidavimui rodomi varjetė numeriai. Šventinės programos atrodo įspūdingai, nes joje yra moderniausios apšvietimo, garso technologijos.  Dėl to sukuriama šventės ir programos temą atitinkanti šviesos ir garso dermė, leidžianti šventės dalyviui patirti neišdildomus įspūdžius. 

Išradingų ir kūrybingų restoranų darbuotojų dėka išskirtinėje pramogų salės aplinkoje galite praleisti jaukų vakarą su draugais, arba surengti triukšmingą šventę tarp savo draugų, šeimos narių ir kolegų.

Ne tik linksmybės – bet ir gardūs patiekalai

Skanus maistas pramogų restorane Vilniuje, padėtas ant profesionaliai išpuoštų stalų ragins vis sugrįžti į mūsų pramogų restoraną. Juk šiame restorane tradiciniais, gardžiais lietuviškais patiekalais galima mėgautis kasdien. 

Pramogų restorano „Sigmutė“ personalas atidžiai įsiklauso į Jūsų poreikius ir nuoširdžiai bei profesionaliai dirba, kad jūsų renginys būtų sėkmingas.

Užsisakyti pramogų salę galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuri įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125.

Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613