Restoranas „Sigmutė“

Restoranai Vilniuje – vieni iš dažniausiai dėmesio centre atsirandančių objektų. Jų svečiai nepraleidžia progos pasidalinti savo įspūdžiais apie restorano interjerą, aptarnaujantį personalą, maistą. 

Restoranas „Sigmutė“ – meilė iš pirmo žvilgsnio

Restoranas „Sigmutė“ savo lankytojų atmintyje išlieka ilgai. Pastebima, kad klientai vis sugrįžta ir nepraleidžia progos apie šią maitinimo įstaigą papasakoti savo šeimos nariams, kolegoms, draugams.

Žmonėms patinka gimtadienius, vestuves, konferencijas ir kitas progas švęsti ar paminėti jaukioje ir ramioje, o kartu prabangioje ir iškilmingoje aplinkoje. 

Paslaugūs, draugiški,  dėmesingi ir labai profesionalūs darbuotojai užtikrins, kad jūsų laikas, praleistas restorane, būtų puikus ir ilgam paliktų neišdildomus įspūdžius. 

Tradiciniai patiekalai – restorano pasididžiavimas

Restorano „Sigmutė“ virtuvės koncepcija yra pagrįsta tradicine, sezonine ir individualius poreikius pagal susitarimą atitinkančia virtuve. Pirmenybė teikiama produktų, iš kurių gaminami patiekalai, kokybės ir kainos santykiui. 

O svarbiausia, kad galite paprastai ir greitai išsirinkti patiekalą, nes pietų metu „Sigmutėje“ veikia greito maitinimo linija. Per 15 restorano gyvavimo metų pastebėta, kad klientams ši paslauga labai patinka ir keisti jos artimiausiu metu neketinama.

Mūsų restoranas yra geriausia vieta pavalgyti, pasilinksminti ar kartu švęsti reikšmingą datą su šeima ir draugais. Restoranas teikia paslaugas įvairiausioms šventėms ir renginiams. Už prieinamą kainą užsisakykite savo šventę „Sigmutėje“ ir mes pasirūpinsime viskuo, kad jūsų šventė būtų išskirtinė ir įsimintina. 

Užsisakyti pobūvių salę galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuris  įsikūręs Vilniuje,  Kalvarijų g. 125. Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613