Salės nuoma vestuvėms

Ar svajojate apie karališkas vestuves, kai jaunavedžiai jaučiasi gražiausi ir išskirtiniausi pasaulyje, o svečiai išgyvena džiugiai sukrečiančias ir nepakartojamą nuotaiką dovanojančias akimirkas? Tokį įspūdingą poveikį galima sukurti tik tinkamai pasirinkus vestuvių vietą.

Karališka vestuvių šventės erdvė

Kai jaunieji ir svečiai žengia į pokylių salę, kurioje dominuoja aristokratiška balta spalva, tviska didžiuliai sietynai, didžiuliuose senovinių pilių istorijas primenančiuose veidrodžiuose atsispindi laimingi šventės svečių veidai, galima teigti, jog švenčiamos karališkai iškilmingos vestuvės. Visa tai paryškina profesionalus salės apšvietimas specialiaisiais efektais. 

Tokias prabangias ir elegancija dvelkiančias vestuves galima surengti restorane „Sigmutė“. Salė vestuvėms paslaugių ir profesionalių šventės organizatorių pritaikoma atsižvelgiant į svečių skaičių bei pageidautinas pramogas. 

Nusprendę žengti bendru gyvenimo keliu ir įtvirtinti tai oficialiai, turite didelį dėmesį skirti ir šios akimirkos tinkamam įamžinimui. O kas gali būti įspūdingiau ir įsimintiniau nei elegancija, prabanga ir iškilmingumu dvelkianti salės vestuvėms aplinka.

Vestuvinės pramogos – mūsų darbo dalis

Jei salė vestuvėms užsakoma pas mus, galite kartu užsakyti ir visą paketą paslaugų. Mes jums siūlome ne tik patalpas, bet ir originalią šventės programą, profesionalius muzikantus, savaime suprantama, gardžius šventinius patiekalus. Apie visas smulkmenas bus pagalvota ir, suderinus su jumis, paruošta. 

Jei salė vestuvėms užsakoma pas mus, restorane „Sigmutė“, galite būti tikri, kad bus išspręstas ne tik erdvės šventei klausimas, bet daugybę kitų vestuvių pokylio organizavimo rūpesčių.

Užsisakyti salę vestuvėms bei kitas su jomis susijusias paslaugas galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuri  įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125. Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613