„Sigmutė - Kiemelis”

„Sigmutė - Kiemelis”, Šermukšnių g. 4A, Vilnius

Subtilus rafinuotumas, grakštumas ir tarytum baltos plunksnos lengvumas, tai – „Sigmutė - Kiemelis” interjeras.

Kolonos įrėmina erdvę, sukurdamos jai unikalumą ir išraiškingumą. Kolonų faktūra atkartoja sienose meistrų išraižytus raštus, o šios, išdabintos tarsi meno kūriniai, puoštos sendintais paauksotais  veidrodžiais ir klotos marmuru. Šviesų atspindžiai žaižaruoja įspūdinguose aukščiausios klasės krištoliniuose sietynuose, o aukso folija dengtos lubų, sienų bei kitos detalės nepalieka abejingų. Neįtikėtina prabanga ir estetikos pojūtis.

Pobūvių salėje įdiegtos moderniausios apšvietimo, garso technologijos – šviesomis kuriama šventinė/pokylio, rami/neutrali ar netgi kontrastinga klubinė/vakarinė aplinka. Koncertams, renginiams, kitoms šventėms paruošta moderni įranga suprojektuota vaizdą ir garsą visoje erdvėje išlaikant tolygius, tad kiekvienas svečias galės džiaugtis vakaro programa.

Personalas įgyvendins Jūsų svajones ir šventę pavers nepamirštama. „Sigmutė - Kiemelis” viskas įrengta svečių patogumui – nuo gardžių desertų, patiekalų, salės papuošimo ir vakaro programos iki atskirų parkavimosi vietų bei šiltojo sezono metu svečiams atviro jaukaus kiemelio.

Pamirškite visus rūpesčius ir gražiausias savo gyvenimo šventes sutikite išskirtinės elegancijos koncertų, renginių ir pobūvių salėje Vilniaus centre.

Tel. užsakymams : +370 652 77247, +370 655 07613