Apie mus | Sigmutė
Restoranas Vilniuje
Restoranas "Sigmutė"

Apie mus

Restoranas vestuvėms
Restoranas pokyliams
Apie mus

Restoranų tinklas "Sigmutė"

Restoranų tinklas „Sigmutė“, įsikūręs net keliose skirtingose vietose sostinės širdyje. "Sigmutė" restoranai Vilniuje išsiskiria savo nepakartojamomis, įvairių stilių pokylių salėmis, kurios kuria Jūsų šventės atmosferą ir papildo jos stilistiką.
"Sigmutė" – tai pobūvių salės nuoma vestuvėms, banketams, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms asmeninėms šventėms. O taip pat – tai salės nuoma konferencijoms ir gyvos muzikos vakarai Vilniuje (kiekvieną penktadienį, šeštadienį).

Pokylių salės

Restoranų tinklas "Sigmutė"

Pokylių salės

Mes pasirūpūnsime Jūsų šventės organizavimu

Mėgaukitės akimirka

Restoranas "Sigmutė"

Kodėl rinktis mus?

 • Maloni aplinka

  Visose restoranų salėse daug erdvės, šviesu, modernios detalės interjerui suteikia intrigos ir nerūpestingumo įspūdį. Mažesnės pokylių salės, reikalui esant, yra uždaromos, todėl niekas nesutrukdys įsimylėjėlių porelei ar dalykinio pasitarimo susirinkusiems verslininkams. Rami muzika padeda atsipalaiduoti ir pakelia nuotaiką pavargusiems. Lankytojas čia bus visada maloniai aptarnautas.

 • Spalvingas valgiaraštis

  Norintys papusryčiauti ar romantiškai pavakarieniauti restorane ras spalvingą valgiaraštį, iš kurio patiekalą išsirinks ir išrankiausias klientas. Pusryčiams „Sigmutėje“ gaminami įvairūs omletai, blyneliai su sūriu, vaisiais, bananais, šokoladu. Sočiai pavalgyti mėgstantiems svečiams čia siūloma įvairių kiaulienos, jautienos, vištienos kepsnių ir didkepsnių, skaniai paruošta lašiša, jūros lydeka ar sterkas. restorano valgiaraštyje taip pat gausu daržovių salotų, šaltų užkandžių, bulvinių blynų. Smaližius pakerės karštas dienos pyragas, ledai, vaisiniai bei pieno kokteiliai.

 • Vieta atsipalaidavimui

  Po sunkios darbo dienos apsilankę svečiai galės išlenkti taurelę, pasimėgauti kokteiliu ar išgerti puodelį arbatos. Norintiems gerai atsipalaiduoti ir pažiūrėti mėgstamas sporto varžybas, rungtynes ar koncertą specialiai įrengtas didžiulis ekranas. Šeimininkai garantuoja, kad čia laiką praleisite geriau nei namuose!

 • Gyva muzika

  Penktadieniais ir šeštadieniais restorane skamba gyva muzika, todėl čia kviečiami populiariosios muzikos mėgėjai. O norintys pašokti galės dūkti šokių aikštelėje, kurioje įrengti specialūs šviesos efektai. Ypatingoms šventėms arba klientams pageidavus, restorane pasirodymus rengia šokėjai profesionalai, varjetė.

Restorano nuoma šventėms Vilniuje
Pokylių salės nuoma Vilniuje
Restorano nuoma šventėms
Geriausias restoranas Vilniuje
Atsiliepimai

Ką klientai kalba apie mus