Maistas vestuvėms | Sigmutė
Restorano nuoma vestuvėms
Vestuvių organizavimas

Maistas vestuvėms

Prabanga ir elegancija dvelkiančios puošnios ir nuotaikingos vestuvės – kiekvieno svajonė ir siekiamybė. Vestuvių išskirtinumą sukuria ne tik puiki aplinka, muzika, šou programa. Labai svarbi šventės dalis – maistas.

Per vestuves turite valgyti gardžiausius patiekalus

Restorano „Sigmutė“ personalas ant estetiškai paserviruotų ir akį žavinčių stalų pateikia išskirtinai skanų, iš kokybiškiausių produktų pagamintą maistą. Kai ant stalo garuoja gardžiai kvepiantys patiekalai, kurių pateikimas primena aristokratiškų pokylių scenas iš kino filmų, šventės dalyviai visa esybe pasijaučia ypatingo įvykio dalimi.

Koks maistas vestuvėms dažniausiai pasirenkamas „Sigmutėje“ ir sulaukia daugiausiai komplimentų? Vestuvininkai dažniausiai mėgsta tradicinės virtuvės patiekalus. Ant vestuvinio stalo –mėsos vyniotiniai, vieno kąsnio sumuštinukai, gardūs mėsos ar žuvies patiekalai. Užsakydami maistą vestuvėms visada turite platų pasirinkimą.


Maistas vestuvėms ypatingoje aplinkoje

Mūsų restorano personalas pasirūpina ne tik gardžių patiekalų paruošimu. Maistas vestuvėms pateikiamas gražiuose, šventės ypatingumą atitinkančiuose induose. Be to, ir stalo papuošimui skiriamas išskirtinis dėmesys. Visuma išties primena filmo sceną, tačiau reikia pabrėžti, kad gero filmo apie skoningai ir profesionaliai paruoštą puotą.

Be abejo, didelis dėmesys skiriamas šventės desertams, kurių pasiūla nudžiugins įvairių skonių savininkus. Desertams skirtas stalas, esant pageidavimui, gali būti paruoštas atskirai. Tam mūsų pokylių salės erdvės pritaikytos ir esame pasiruošę paruošti jūsų vestuvėms išskirtinį „saldųjį“ stalą.
Patiekalų gamybos kaina prieinama kiekvienam šventės užsakovui. Tai kaina, atitinkanti produktų kokybę, profesionalų paruošimą, patiekalo kiekį vienoje porcijoje.