Pokylių salės nuoma vestuvėms | Sigmutė
Pokylių salės nuoma vestuvėms
Salės nuoma

Pokylių salės nuoma vestuvėms

Paslaptinga vestuvių salė, kur užburiamas magiškas pasaulis

Pokylių salės nuoma vestuvėms – išties patogus būdas vestuvių organizavimui, nes “Sigmutė” pasirūpins viskuo – nuo salės parinkimo, atsižvelgiant į svečių skaičių ir Jūsų pageidavimus iki pilno vestuvių organizavimo.

Profesionalus kolektyvas patars dėl individualaus meniu sudarymo bei pasirūpins svečių aptarnavimu šventės metu, o taip pat – šventinės atmosferos kūrimu.

Restoranas vestuvėms – tarsi magijos oazė Jūsų svajonių išpildymui

Būsimieji jaunavedžiai yra linkę rinktis pokylių salės nuomą savo vestuvėms dėl kelių pranašumų:
+ Lokacija. Visos “Sigmutė” pokylių salės yra įsikūrusios Vilniaus širdyje, kas užtikrina lengvą susisiekimą vestuvių svečiams, o jaunieji negaišo laiko privažiavimui iki šventės vietos.
+ Patogumas. Nuomodami pokylių salę savo šventei gaunate ne tik patalpas, bet ir visapusišką pagalbą organizuojant šventę bei mandagų aptarnavimą šventės metu.
+ Profesionalumas. Ilgametę patirtį turintis restorano “Sigmutė” kolektyvas patars, kaip surengti šventę ir apskaičiuoti maistą, kad niekas neliktų alkanas, o ant šventinio stalo rastų savo mėgstamiausių patiekalų.
+ Pokylių salės vestuvėms dekoravimas ir stilius. Išskirtiniai dekoratyviniai elementai, elegantiškas ir jaukus apšvietimas sukuria šiltą ir romantišką atmosferą Jūsų šventės metu. Visos pobūvių salės vestuvėms spindi elegancija ir šiluma.
+ Erdvumas. Visos “Sigmutė” pokylių salės vestuvėms yra erdvios, o tai leidžia užtikrinti ne tik komfortišką sėdėjimą prie šventinio stalo, bet ir vietą linksmiems šokiams, ir, kas yra ne mažiau svarbu – vietą muzikantams.

Vestuvinės atmosferos kūrimas


Pobūvių salė vestuvėms – tai ne tik vieta Jūsų šventei, bet ir atmosferos kūrimas, kuris atspindi Jūsų meilės istoriją.
Pokylių salės vestuvėms mūsų restorano svečiams yra parenkamos ne tik pagal jų stilistiką, bet ir atsižvelgiant į svečių skaičių, kad užtikrintume komfortą visiems susirinkusiems.

Salės nuoma vestuvėms – išties patogu, nes “Sigmutė” restoranuose čia viskuo bus pasirūpinta – vestuvių organizavimas (profesionalų patarimai remiantis ilgamete patirtimi), pokylių salės dekoravimas (patarsime tikrus savo srities profesionalus, kurie pasirūpins Jūsų salės dekoravimu), profesionalūs virėjai pagamins gardžiausius patiekalus Jūsų šventei, o kompetentingas personalas kuo maloniausiai pasitiks ir aptarnaus susirinkusius svečius.

Karališkoms vestuvėms


Ieškote prabangios, aristokratiškos ir jaukios pokylių salės vestuvėms? Suprasdami vestuvių šventės svarbą, visada dėmesingai įsiklausome į Jūsų pageidavimus ir siekiame patenkinti visus Jūsų lūkesčius.

“Sigmutė” – Jūsų vestuvių organizavimas.