Restorano nuoma banketui | Sigmutė
Banketai Vilniuje
Banketai Vilniuje

Restorano nuoma banketui

Artėja svarbi šventė ir užsiimate banketo organizavimo klausimais, ieškote banketinės salės Vilniuje? Rūpinatės banketų ruošimu, banketo meniu ir aptarnavimu?

Esame pasirengę perimti Jūsų rūpesčius ir pasirūpinti banketu organizavimu, banketų ruošimu ir banketinės salės papuošimu atsižvelgiant į kiekvieną Jūsų pageidavimą!

Prabangi salė banketams – gera vieta švęsti

Restorane „Sigmutė“ Jūsų šventiniai banketai vyks aukščiausiu lygiu, Jūsų svečiai puikiai leis laiką draugiškoje komandoje, pasidalydami džiaugsmingomis banketo akimirkomis prabangioje banketinės salės atmosferoje!

Savo svečiams siūlome išsirinkti iš keletą banketinių salės variantų, atsižvelgiant į svečių skaičių ir kitus banketo organizavimo pageidavimus. Banketinės salės puikiai tinka rengti įvairiausius banketus Vilniuje, nuo verslo vakarinės iki gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių ir kitų svarbių gyvenimo akimirkų.

Mūsų banketų salės puikiai tinka vakarams nuo įvairių svečių skaičiaus, nes erdviose banketinėse salėse visi stalai gali būti skirtingai išdėstyti, o svečiams palaikyti gerą vakaro nuotaiką yra įrengta šokių aikštelę ir sceną banketų vedėjams ir muzikantams.


Maistas banketams – išrankiems skoniams

Maistas banketams – svarbi šventės dalis, todėl pasirūpinsime ne tik įspūdinga banketo atmosfera, bet ir skaniai ir sočiai pamaitinsime Jūsų šventės svečius.

Profesionali virtuvės komanda pasirūpins banketiniu maistu gaminimu ir stengsis įtikti bet kuriam, net pačiam išrankiausiam skoniui, todėl siūlome platų banketinių patiekalų pasirinkimą: nuo gardžiausių patiekalų iš įvairios mėsos iki akį traukiančių užkandžių ir skaniausių desertų.

Pramogos per banketus – svarbi vakaro dalis

Koks gi banketas be muzikos ir pramogų?
Atsižvelgiant į banketo tematiką ir Jūsų pageidavimus, pasirūpinsime, kad viso banketo metu grotų Jūsų išrinktą mėgstamą muziką. Turime savo profesionalią Cover grupę, kurią taip pat galite užsisakyti savo šventei. Gyva muzika puikiai tiks bet kuriam vakarui ir suteiks šventei ypatingą žavesį.

Banketo pramogos atrodo itin įspūdingai, nes banketinėje salėje įrengti moderniausi apšvietimo ir garso technologijos, kurios leidžia kiekvienam banketo svečiui, dalyviai pasijusti neišdildomus įspūdžius.

Banketo svečiams turime išskirtinių pasiūlymų – rengiame šventines programas, kuriose dalyvauja profesionalūs muzikantai, akrobatai. Esant pageidavimui rodomi varjetė numeriai.