Pokylių salės nuoma banketams | Sigmutė
Pokylių salės nuoma banketams
Banketų rengimas

Pokylių salės nuoma banketams

Kai tenka rengti iškilmingus, prabangius bei oficialius priėmimus, banketai – tinkamiausia tokio renginio forma. Pasirinkę ją, galite būti tikri, kad svečio priėmimas, oficiali prezentacija ar kitas renginys bei šventė įvyks be nesklandumų.

Iškilmingas banketas – prabangioje pokylių salėje

Banketai jau dešimtmetį rengiami restorano „Sigmutė“ pokylių salėje. Ji pasižymi išskirtiniu interjeru. Iškilmingumą ir prabangą kuria aukštos kokybės sietynai ir juose žaidžiantys šviesos atspindžiai, baltos antikinės kolonos bei profesionaliai dekoruotos sienos. Juk banketui iškilminga aplinka – privaloma.

Banketai, rengiami „Sigmutės“ pobūvių salėje, išsiskiria ne tik prabangia ir skoninga aplinka. Užsakant banketą klientui pateikiamas platus patiekalų pasirinkimas. Tai patenkina įvairius užsakovų poreikius. O svarbiausia, banketo šeimininkai gali būti tikri, kad svečiai mėgausis kokybiškais, gardžiais ir įvairiais patiekalais.


Banketas – šventiškiems susitikimams ir pasimatymams

O koks gi banketas be tinkamai papuošto stalo. Patyręs „Sigmutės“ personalas šį darbą atlieka nepriekaištingai. Jei jiems patikėsite šią paslaugą, papildomai rūpintis dekoratorių paieška nereikės.

Šioje aplinkoje drąsiai galite priimti oficialius, aukšto rango Lietuvos ir užsienio svečius. Banketą patyrę mūsų restorano darbuotojai surengs pagal visus etiketo reikalavimus.
Padovanokite banketą ir sau ar savo artimiesiems asmeninių švenčių progomis. Restorane „Sigmutė“ pasirūpinama visomis organizacinėmis smulkmenomis ir jums belieka linksmai bei nuotaikingai švęsti.

Jūsų užsakyto banketo metu gali groti ir gyva muzika. Pasirūpinsime, kad jums grotų mėgstamą ir banketo temą atitinkančią muziką. Restoranas „Sigmutė“ turi profesionalią Cover grupę, kurią galite užsakyti savo šventei.