Banketinės salės | Sigmutė
Banketinė salė Vilniuje
Švenčių organizavimas

Banketinės salės

Pokylių salės nuoma banketams

Banketinė salė restorane „Sigmutė“, įsikūrusi Vilniaus širdyje – tai originaliai, skoningai ir elegantiškai įrengtos patalpos įvairioms svečių grupėms, įvairioms progoms.

Banketinių salių nuoma Vilniuje leidžia vienu metu linksmintis iš švęsti net iki 500 žmonių bet kokio tipo renginiuose, ar tai būtų kokteilių vakarėlis, prezentacija, bendradarbių vakarienė, įvairios šeimos ir asmeninės šventės, konferencijos.

Planuojate mažesnę žmonių grupę? Ne bėda! Visada atsižvelgiame į kliento norus, pageidavimus, lūkesčius ir siūlome tik optimaliausią banketinės salės variantą! Mūsų tikslas – paversti Jūsų šventė įsimintina gyvenimo akimirka, su daugybė pozityvių emocijų, šypsenų ir gerų prisiminimų!

Banketų organizavimas – išskirtinis dėmesys detalėms

Pasirūpinsime ne tik banketinės salės nuoma, bet ir viso ilgai laukto banketo organizavimu! Esame pasirengę maloniai nustebinti karštais ir šaltais patiekalais, gėrimais, maloniu aptarnavimu ir visų norų išsipildymu! Nuomojant banketinę salę Vilniuje, mūsų restorane, būsite tikri, kad Jūsų svečiai neliūdes ir bus užsiimti viso renginio metu.

Restorane „Sigmutė“ Jūsų šventė organizuos ir pasirūpins visas restorano aptarnaujantis personalas, nuo rūbininko iki barmeno, padavėjo ir pačio restorano savininko!Nustebins ne tik banketinė salė – bet ir pramogų akimirkos

Užsakant banketinę salę savo svečiams turime išskirtinių pasiūlymų – rengiame šventines programas, kuriose dalyvauja profesionalūs muzikantai, akrobatai.
Esant pageidavimui rodomi varjetė numeriai. Šventinės programos atrodo įspūdingai, nes joje yra moderniausios apšvietimo, garso technologijos.
Dėl to sukuriama šventės ir programos temą atitinkanti šviesos ir garso dermė, leidžianti šventės dalyviui patirti neišdildomus įspūdžius.