Renginių salė Vilniuje | Sigmutė
Renginių salės nuoma Vilniuje
Pokylių salės nuoma Vilniuje

Renginių salės nuoma

Renginių organizavimo svarbus klausimas – renginių patalpos, kur galėtų linksmintis visi renginio dalyviai. Mes žinome, kaip svarbu, kad renginio vieta būtų strategiškai patogioje vietoje, talpi, turinti išskirtinę jaukią atmosferą.

Renginių salė restorane „Sigmutė“ – puikus sprendimas vertinantiems visus aukščiau aprašytus kriterijus. Renginių salės nuoma Vilniuje, viename iš "Sigmutė" restoranų leis kiekvienam renginio dalyviui lengvai ir patogiai pasiekti tikslo, o po įvykusio renginio taip pat lengvai grįžti namo.

Kiekvienam renginiui – išskirtinė atmosfera

Renginių salės pasirinkimas itin platus, nepriklausomai nuo renginio temos ir specifikos arba atvykstančių asmenų grupės – rasime Jums tinkamiausią sprendimą ir pasirūpinsime Jūsų gerai praleistu laiko viso renginio metu.

Skoningai įrengtos renginių salės, kurias puošia kolonos, kurių faktūra atkartoja sienose meistrų išraižytus raštus. Sendinti ir paauksuoti veidrodžiai, aukso folija dengtos lubos, šviesų atspindžiai žaižaruojantys įspūdinguose krištoliniuose sietynuose kuria rūmų ir prabangos įspūdį.

Renginių salės nuoma Vilniuje pas mus – itin geras pasirinkimas, nes mes atsižvelgiame į Jūsų individualius pageidavimus. Jūs patys nusprendžiate dėl salės dekoravimo, patiekalų, muzikos parinkimo.


Surenkite išskirtinį renginį – nustebinkite visus dalyvius

Mėgstantiems išskirtinumą, turime ir išskirtinių pasiūlymų – rengiame šventines programas, kuriose dalyvauja profesionalūs muzikantai, akrobatai. Surengtas šou maloniai nustebins visus renginio dalyvius, o renginio įspūdžiai nepaliks abejingų.

Išradingų ir kūrybingų restoranų darbuotojų dėka išskirtinėje pokylių restorano aplinkoje galite praleisti jaukų vakarą su draugais, pavalgyti verslo vakarienę ar prasmingais ir šiltais prisiminimais pasidalinti apie anapus išėjusį artimą žmogų.

Visi renginio organizavimo klausimai sprendžiami su kiekvienu klientu asmeniškai. Atsižvelgiame į visus pageidavimus, lūkesčius ir siūlome tik tai, kas geriausią!