Verslo pietūs | Sigmutė
Verslo pietūs Vilniuje
Restoranas "Sigmutė"

Verslo pietūs Vilniuje

Verslo pietūs Vilniuje

Restoranas „Sigmutė“ siūlo verslo pietus Vilniuje norintiems trumpai sustoti darbuose ir kartu su savo kolegomis bei verslo partneriais atsipalaiduoti ir aptarti verslo klausimus prie sočių, skanių ir gardžių pietų, jaukioje aplinkoje Vilniaus centre, patogioje vietoje Kalvarijų gatvėje.

Verslo pietūs „Sigmutėje“ – gera priežastis sustoti

Dėmesingai ruošiamas tradiciškas maistas čia patiekiamas tiesiai iš profesionalių ir kūrybingų profesionalių virėjų rankų. Skubantiems miestiečiams čia siūlomi ne greito maisto užkandžiai, taip atsibostantys kievienos darbo dienos rutinoje, bet sotus, naminis ir nepakartojamai skanus maistas. Savo klientams „Sigmutė“ siūlo viliojantį pasirinkimą nuo įvairiais būdais gaminamų omletų, blynelių su sūriu, vaisiais, šokoladu, bananu iki sočiausių patiekalų iš jautienos, kiaulienos, vištienos arba žuvies.

Mėgstantiems saldžią darbo dienos pertraukėlę, restorano virėjai siūlo pasimėgauti karštu dienos pyragu, vaisiais, ledais, pieno kokteiliais ir kitais saldžiais desertais. Užkandžiams prie įvairių gėrimų taip pat siūlomas platus pasirinkimas, užtikrinantiems gerą skonio jausmą net patiems griežtiems gurmanams.

Po verslu pietų į darbus su gera nuotaika

Vertiname kiekvieno savo kliento brangią darbo dienos minutę, todėl skiriame daug dėmesio aptarnavimo kokybei ir jaukios atmosferos palaikymui. Draugiškas restorano kolektyvas visada patars ir padės išsirinkti skaniausius patiekalus pagal Jūsų skonį ir pageidavimus.

Skaniausi dienos pietūs Vilniuje – jaukioje aplinkoje

Suprantame, kaip svarbu sočiai ir skaniai pavalgyti jaukioje aplinkoje. Juk geras maistas bei puikus aptarnavimas gali užtikrinti gerą nuotaiką ir motyvaciją visai likusiai dienai! Žinome, kad geriausi dienos pietūs Vilniuje turi būti pateikiami tik su plačia šypsena iš savo darbą mylinčių žmonių.
Atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikį, norus ir skonius – stengiamės kiekvieną dieną džiuginti Jus naujais dienos pietų pasiūlymais. Maistas yra gaminamas tik iš natūralių, šviežių produktų, o patiekalų pasirinkimas itin platus ir turtingas.

Restoranų tinklas „Sigmutė“ kviečia skaniai papietauti viename iš 4 kavinių-restoranų Vilniaus mieste.

Dienos pietūs Vilniuje vyksta:
Kavinėje „Sigmutė", adresu A. Juozapavičiaus g. 13, Vilnius;
Kavinėje „Sigmutėlė", adresu Laisvės pr. 3, Vilnius;
Restorane „Sigmutė-Kiemelis", adresu Šermukšnių g. 4A, Vilnius;
Restorane „Sigmutė", adresu Kalvarijų g. 125, Vilnius;