Restoranas gimtadieniui | Sigmutė
Restoranas gimtadieniui
Restorano nuoma

Restoranas gimtadieniui

Restorano nuoma gimtadieniui Vilniuje

Švenčiate savo gimtadienį? O galbūt artėja Jūsų artimo žmogaus jubiliejus? Ieškote, kur surengti gimtadienio šventę Vilniuje?

Mūsų restoranai gimtadieniams suteikia Jums viską, ko reikia, kad šventė taptų neprilygstama ir nepamirštama.

Neįkainojama patirtis ir nepakartojamos emocijos

Restoranas gimtadieniui – kurkite savo šventės atmosferą, o mes sukursime magišką aplinką. Jaukus ir modernus interjeras, paslaugus personalas ir sukaupta ilgametė patirtis surengs Jūsų gimtadienį kuo aukščiausio lygio.
Restorano nuoma gimtadieniui – tai ne tik salės nuoma gimtadieniui, bet ir visapusiškas Jūsų šventės organizavimas. Profesionalūs restorano virėjai paruošė platų patiekalų pasirinkimą, kurie patenkins net išrankiausius skoniu. Nuo šviežių užkandžių iki gardžių karštų patiekalų – visa tai maloniai sužavės Jūsų svečius.

Restorano nuoma gimtadieniui – raktas į nepakartojamą patirtį

Restoranų nuoma gimtadieniui – restoranų tinklas “Sigmutė” pristato skirtingai dekoruotas pokylių sales, kurias galėsite pasirinkti pagal Jūsų skonį ir pomėgius, o taip pat, atsižvelgiant į susirinkusių svečių skaičių.

Tapkite savo šventės architektu!
Mūsų restorano nuoma gimtadieniui suteikia galimybę pritaikyti šventės vietą pagal individualius Jūsų poreikius ir norus. Ar tai tematinis vakaras, ar gimtadienis su specialiai parinkta pramoga, ar gimtadienio vakaras su šou programa. Leiskite mums pasirūpinti Jūsų gimtadienio organizavimu ir sukurti išsvajotą šventę.

Įkvėpkite gyvenimo į savo gimtadienio šventę

Restoranas gimtadieniui –– tai ne tiesiog gimtadienio šventės rengimas, bet ir tikras nuotykis, kurį prisiminsite ilgam.
Restoranas nuomai gimtadienio šventei – tarsi dėlionė, kuri susideda iš daugybės mažų detalių, kurias sudėję, sukursite nepakartojamą šedevrą. Gimtadienis “Sigmutė” restorane – tai nebus eilinė šventė, kuri praeis nepastebėtai. Tai bus tikra karališka šventė, kurią vėliau prisiminsite su šypsena veide ir šiluma širdyje.


Kuo “Sigmutė” restoranai gimtadieniams išsiskiria iš kitų?

Mūsų restorano nuoma gimtadieniui leidžia Jums kurti savo svajonių šventę. Restorano nuoma gimtadieniui – rezervuokite Jums patinkančią salę šventei ir mėgaukitės privatumu artimųjų rate.

Rengiate savo gimtadienio šventę, tačiau nenorite nuomotis atskiros pokylių salės gimtadieniui?
Rezervuokite tik šventinį stalą bendroje salės erdvėje! Penktadieniais ir šeštadieniais restoranuose, esančiuose Kalvarijų g. 125, Vilnius, vyksta gyvos muzikos vakarai.

Restoranų nuoma vestuvėms Vilniuje – mūsų restorano privalumai


Pasirūpinsime ne tik Jūsų šventės organizavimu, bet ir gardžiausių patiekalų gamyba, atitinkančius Jūsų skonio poreikius. Rinkdamiesi restoraną vestuvėms, atkreipkite dėmesį ne tik į restorano lokaciją, bet ir tai, kokias paslaugas gaunate.

+ Sukaupta ilgametė patirtis profesionaliam restorano “Sigmutė” kolektyvui suteikia galimybę pasirūpinti ne tik vieta vestuvėms ir maisto ruošimu, bet ir surengti šou programą bei nustebinti visus susirinkusius svečius.
+ Erdvios ir prabangiai dekoruotos pobūvių salės vestuvėms ne tik sukurs šventinę atmosferą, bet ir pakvies linksmiausiems šokiams iki pat ryto. Garantuojame, kad vietos čia nepritrūks tikrai.
+ Restoranas vestuvėms “Sigmutė” džiaugiasi, pristatydamas geros akustikos pokylių sales, kuriose yra pasirūpinta profesionalia garso aparatūra. Muzika mūsų salėse skamba ypatingai gražiai ir profesionaliai.