Salės nuoma konferencijoms | Sigmutė
Restorano nuoma konferencijoms
Konferencijų rengimas

Salės nuoma konferencijoms

Vilnius – tas Lietuvos miestas, kuriame vyksta daugiausiai oficialių renginių. Kad jie vyktų sklandžiai, reikalinga ne tik patalpa, bet ir atitinkamos techninės priemonės. Prasta vaizdo ar garso kokybė, bloga akustika gali sugadinti profesionaliausiai paruoštą renginį.

Kokybiškai įrengta konferencijų salė – sėkmingo renginio sąlyga

Siekdami užtikrinti sėkmingą ir produktyvų verslo susitikimą ar profesionalią konferenciją, pasirinkite tam pritaikytą konferencijų salę restorane „Sigmutė“.

Konferencijų salė yra moderni, atitinkanti visus šiandieninius reikalavimus. Joje yra aukštos kokybės garso ir vaizdo įranga: multimedia projektorius, ekranas, nešiojamas kompiuteris, vaizdo grotuvas, specialios lentos su markeriais, mikrofonai, garso sistema, bevielis internetas ir kt.

Restorano „Sigmutė“ konferencijų salė populiari ir joje dažnai rengiamos konferencijos, prekių pristatymai, verslo partnerių susitikimai. Klientai vertina tai, kad vienoje vietoje gali gauti platų paslaugų paketą.


Restoranas „Sigmutė“ kviečia pavalgyti ir pailsėti

Renginio dalyviams šis pasirinkimas patogus tuo, kad per kovos pertraukėles gali užkandžiauti prie mūsų tam paruoštų stalų šalia konferencijos salės sukurtoje jaukioje erdvėje. O per pietų pertrauką ar pasibaigus renginiui sočiai pavalgyti.

Su dideliu malonumu siūlome specialiai sukurtus verslo pusryčių, pietų ir kavos pertraukų meniu visiems jūsų renginiams. Patiekalus patogiausia užsisakyti iš anksto. Ypač, jei renginio, vykstančio konferencijų salėje, dalyvių skaičius didelis. Taip sutaupomas visų laikas ir randami optimaliausi sprendimai.

Po renginio svečiai gali ne tik pavalgyti, bet ir pailsėti. Jaukus restorano interjeras padeda pamiršti dienos rūpesčius, o žaismingai akvariume plaukiojančios žuvytės – puiki relaksacijos priemonė.