Gedulingi pietūs | Sigmutė
Gedulingi pietūs Vilniuje
Salės nuoma gedulingiems pietums

Gedulingi pietūs

Artimo žmogaus išėjimas – liūdna akimirka kiekvieno iš mūsų gyvenime. Ir ji neišvengiama žemiškosios egzistencijos dalis. Dėl to labai svarbu oriai ir garbingai savo žmogų palydėti anapus. Po laidotuvių turime tradiciją pagerbti išėjusį žmogų prie pietų stalo.

Gedulingi pietūs – svarbi artimųjų susibūrimo tradicija

Gedulingi pietūs Vilniuje rengiami įvairiose maitinimo įstaigose ar kartkartėmis ir namuose. Mes jums siūlome susirinkti į restoraną „Sigmutė“. Čia jauki aplinka, skanus maistas, paslaugus personalas.

Galime jums pasiūlyti iš kokybiškų produktų pagamintus gardžius patiekalus už prieinamą kainą. Galėsite išsirinkti iš keleto pietų komplektų variantų. Gedulingus pietus rengdami pas mus šią liūdną jums dieną išvengsite papildomų organizacinių rūpesčių ir sutaupysite jėgų bei laiko.

Atsižvelgdami į susirinkusiųjų skaičių, paruošime tinkamą erdvę. Visos mūsų siūlomos patalpos pasižymi subtilia elegancija, aristokratiškumu ir jaukumu. Skoningai paserviruoti ir papuošti stalai sukurs namų ir artimumo įspūdį.

Gedulingi pietūs jaukioje aplinkoje


Gedulingi pietūs mūsų restorane – galimybė privačioje, jaukioje erdvėje priminti savo išėjusį artimąjį. Esant pageidavimui, gali būti paruoštas projektorius, kad su susirinkusiais stebėdami nuotraukas iš praeities galėtumėte garbingai atsisveikinti su mirusiuoju.

Rengti gedulingus pietus namuose ar tai progai specialiai užsisakyti šeimininkes ne tik nebepopuliaru, bet ir nepraktiška. Liūdną valandą organizacinius rūpesčius patikėkite restorano „Sigmutė“ profesionalams.