Dienos pietūs Vilniuje | Sigmutė
Dienos pietūs Vilniuje
Restoranas "Sigmutė"

Dienos pietūs Vilniuje

Dienos pietūs

Kiekvienas alkanas vilnietis dienos eigoje ieško kur greitai ir skaniai papietauti Vilniuje. Užsukti pasimėgauti dienos pietumis kviečiame į kavinę-restoraną „Sigmutė“! Skubantiems savo darbo reikalais suteikiame galimybę užsisakyti dienos pietus išsinešimui, o turintiems daugiau laiko – sočiai ir skaniai papietauti Vilniaus centre.

Dienos pietūs Vilniaus centre – ne tik skanu, bet ir patogu

Tam, kad suteikti geriausią pasiekiamumą ir sukurti geriausias vietas pietums, „Sigmutė“ įsikūrė net keliose strategiškai patogiose miesto vietose. Susipažinti su dienos pietų meniu ir pavalgyti dienos pietus Vilniuje siūlome Kalvarijų, Juozapavičiaus, Šermukšnių gatvėse bei Laisvės prospekte. Dienos pietų pasiūlymai teikiami nuo 9 iki 17 val.

Neturintiems galimybės pietauti vietoje, siūlome dienos pietus išsinešti arba dienos pietus užsisakyti į namus, su išsinešimu iš vienu iš mūsų keturių restoranų.
Nuo 9 iki 17 val. veikianti greito maitinimo linija siūlo ne tik greitai ir skaniai papietauti, bet taip pat galima papusryčiauti bei pavakarieniauti. Didelis šios paslaugos privalumas – galimybė pasirinkti patiekalus patiems.


Skaniausi dienos pietūs Vilniuje – jaukioje aplinkoje

Suprantame, kaip svarbu sočiai ir skaniai pavalgyti jaukioje aplinkoje. Juk geras maistas bei puikus aptarnavimas gali užtikrinti gerą nuotaiką ir motyvaciją visai likusiai dienai! Žinome, kad geriausi dienos pietūs Vilniuje turi būti pateikiami tik su plačia šypsena iš savo darbą mylinčių žmonių.
Atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikį, norus ir skonius – stengiamės kiekvieną dieną džiuginti Jus naujais dienos pietų pasiūlymais. Maistas yra gaminamas tik iš natūralių, šviežių produktų, o patiekalų pasirinkimas itin platus ir turtingas.

Restoranų tinklas „Sigmutė“ kviečia skaniai papietauti viename iš 4 kavinių-restoranų Vilniaus mieste.

Dienos pietūs Vilniuje vyksta:
Kavinėje „Sigmutė", adresu A. Juozapavičiaus g. 13, Vilnius;
Kavinėje „Sigmutėlė", adresu Laisvės pr. 3, Vilnius;
Restorane „Sigmutė-Kiemelis", adresu Šermukšnių g. 4A, Vilnius;
Restorane „Sigmutė", adresu Kalvarijų g. 125, Vilnius;