Pobūvių salės nuoma | Sigmutė
Pobūvių salės nuoma gimtadieniui
Asmeninėms ir verslo poreikiams

Pobūvių salės nuoma

Pobūvių salės nuoma Vilniuje asmeninėms šventėms

Planuojantiems savo asmeninę arba šeimos šventę, rengiantiems konferenciją arba verslo susitikimą, besiruošiantiems pobūviui draugų ir šeimos rate tenka susidurti su pirmu, itin aktualiu klausimu – pobūvio salės nuoma. Kokią salę pobūviams geriau pasirinkti ir kur geriau praleisti renginį?
Šiandien pobūviams Vilniuje galima rasti daugybę pasirinkimų variantų: pobūvio salės nuoma, restoranas pobūviams, kavinė pobūviams, sodyba pobūviams. Ką siūlome mes?

Pobūvių restorano nuoma – norintiems įsimintinai praleisti laiką

Prabanga dvelkiančios pobūvių salės nuoma – puikus pasirinkimas besiruošiantiems savo ar šeimos nario šventei, verslo partnerių, atvykstantiems tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, susitikimui. Pobūvio salė Vilniuje „Sigmutė” – vieta Jūsų tobulai šventei! Restorano „Sigmutė“ pobūvių salę puošia kolonos, kurių faktūra atkartoja sienose meistrų išraižytus raštus. Sendinti ir paauksuoti veidrodžiai, aukso folija dengtos lubos, šviesų atspindžiai žaižaruojantys įspūdinguose krištoliniuose sietynuose kuria rūmų ir prabangos įspūdį.
Pobūvio restorane Vilniuje, universalaus dydžio, net iki 500 žmonių talpinanti pobūvio salė leidžia organizuoti bet kokio tipo renginius, ar tai būtų kokteilių vakarėlis, prezentacija, bendradarbių vakarienė, įvairios šeimos ir asmeninės šventės, konferencijos.


Išskirtinėje aplinkoje – originalios linksmybės

Pobūvių salės nuoma Vilniuje pas mus – itin geras pasirinkimas, nes mes atsižvelgiame į Jūsų individualius pageidavimus. Jūs patys nusprendžiate dėl salės dekoravimo, patiekalų, muzikos parinkimo. Savo svečiams turime ir išskirtinių pasiūlymų – rengiame šventines programas, kuriose dalyvauja profesionalūs muzikantai, akrobatai. Esant pageidavimui rodomi varjetė numeriai.

Pobūvių salėje šventinės programos atrodo įspūdingai, nes joje yra moderniausios apšvietimo, garso technologijos. Dėl to sukuriama šventės ir programos temą atitinkanti šviesos ir garso dermė, leidžianti šventės dalyviui patirti neišdildomus įspūdžius.

Užsakę šventę „Sigmutės“ pobūvio restorane ne tik patys pasijusite ypatingais savo šventės šeimininkais, bet taip pat nustebinsite susirinkusius svečius. Šventės programa originali, tad galite būti tikri, kad ir visi bus įtraukti į šventinį renginį ir nuobodžiaujančių nematysite.