Pokylių salė | Sigmutė
Pokylių salės nuoma Vilniuje
Banketų rengimas

Pokylių salės nuoma

Pokylių salės nuoma Vilniuje asmeninėms šventėms

Restoranas „Sigmutė“ Vilniuje siūlo savo svečiams pokylių salių nuomą. Pokylių restoranas išsiskiria savo originalių erdvių šventėms pasiūla. Jame lankosi ištikimi restorano maisto ir pramogų mylėtojai, kurie dalydamiesi savo įspūdžiais pritraukia vis naujų lankytojų.

Kiekvienam, ieškančiam geriausio sprendimo savo planuojamai šventei turėsime pasiūlyti pokylių salių nuomą Vilniuje atsižvelgiant į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus. Užtikrinsime geriausius prisiminimus ir nuostabiausius įspūdžius.

Pokylių salė – išskirtinė restorano „Sigmutė“ vieta

Įėję į salę, iš karto pasijusite ypatingoje erdvėje. Iškilmingumo, rafinuotumo, elegancijos įspūdį kuria pokylių salės skoningai įrengtas interjeras: daug šviesos, didžiuliai, puikios kokybės sietynai, dvarų menės primenantys veidrodžiai. Ši iškilminga pobūvio restorano aplinka kuria išskirtinę šventinę nuotaiką.

Nenusiminkite, jei galvojate, jog svečių turėsite mažai ir minima pokylių salė Jums per didelė. Pagal individualius pageidavimus siūlome didesnę ar mažesnę pokylių salių nuomą, kad gimtadieniai, vestuvės, krikštynos ir kitos šeimos šventės vyktų jaukioje, šiltoje ir malonioje aplinkoje. Mes lengvai ir greitai performuosime pokylių salės erdves atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus.
„Sigmutės“ pokylių salė – idealus pasirinkimas Jūsų šventėms. Iškilminga, puošni ir kartu jauki aplinka dovanos Jums ir Jūsų svečiams pakilią nuotaiką ir ilgam išliekančius įspūdžius.


Pokylių salė – įvairiems žmonių susibūrimams

Skanus maistas pokylių restorane Vilniuje, padėtas ant profesionaliai išpuoštų stalų ragins vis sugrįžti į mūsų pokylių restoraną. Juk šiame restorane tradiciniais, gardžiais lietuviškais patiekalais galima mėgautis kasdien.

Išradingų ir kūrybingų restoranų darbuotojų dėka išskirtinėje pokylių restorano aplinkoje galite praleisti jaukų vakarą su draugais, pavalgyti verslo vakarienę ar prasmingais ir šiltais prisiminimais pasidalinti apie anapus išėjusį artimą žmogų.

Pokylių restorano „Sigmutė“ personalas atidžiai įsiklauso į Jūsų poreikius ir nuoširdžiai bei profesionaliai dirba, kad jūsų renginys būtų sėkmingas.