Furšetai | Sigmutė
Furšetas restorane
Furšetai

Furšetų rengimas restorane

Artėja jūsų šeimos šventė ar rengiate oficialų priėmimą ir nerimaujate, kad svečių reikės pakvieti gana daug ir sėdint prie stalo bendrauti bus labai nepatogu? O gal tiesiog savo šventei norite ne tradiciškai susėsti prie stalo, o laisvai vaikštant po salę, vaišinantis gardžiu maistu, bendrauti vienam su kitu?

Furšetas – draugiškas pabendravimas prie vaišių stalo

Kai norisi laisvo, nesuvaržyto bendravimo gražioje aplinkoje, ramiai užkandžiaujant, tinkamiausias pasirinkimas – furšetas. Tai šventės forma, kai svečiai gali laisvai vaikščioti po salę, bendrauti vieni su kitais ar net diskutuoti svarbiais verslo klausimais.

Laisvai vaikštant po salę, skambant muzikai, galima savarankiškai rinktis, ką valgyti. Tiesa, vis dar pasitaiko atvejų, kai klientams kyla klausimas, ar iš furšeto žmonės neišeis alkani?

Galime drąsiai pasakyti, kad furšete paprastai siūloma daug skirtingų vieno kąsnio sumuštinių, šaltų užkandžių. Platus šių patiekalų asortimentas leidžia išsirinkti sau mėgstamiausius įvairių skonių žmonėms. Galimybė rinktis panaikina grėsmės likti nevalgius tikimybę.


Furšetas užsakomas su klientu suderinus visus jo pageidavimus

Be to, norime atkreipti dėmesį ir į tai, kad, kai pas mus, „Sigmutėje“, bus užsakomas furšetas, meniu su jumis bus suderintas ir į jį galime įtraukti įvairių karštų patiekalų. Ant stalo bus padėti skoningi indai su mėsos, žuvies ir ar kitais patiekalais ir svečiai galės rinktis. Skirtumas nuo įprato pokylio tas, kad svečias pats renkasi maistą ir pats jį dedasi į lėkštę.

Vis dėlto dar svarbiau nei maistas yra tai, kad furšetas – galimybė vienas su kitu pabendrauti akis į akį. Šiandien gyvendami skubėjimo amžiuje dažnai pritrūkstame laiko paprastam, nuoširdžiam gyvam bendravimui. Dėl to furšetas tinka tiek gimtadieniui, tiek vardadieniui, tiek paaukštinimui pareigose ir kitoms ypatingoms švęsti.