Gyva muzika | Sigmutė
Gyva muzika restorane
Muzikiniai vakarai

Gyva muzika restorane

Išskirtinis gyvos muzikos skambesys „Sigmutėje”

Gyva muzika Vilniuje skamba ne viename restorane. Visgi, jeigu apsilankytumėte bent dešimtyje iš jų, pastebėtumėte akivaizdžius skirtumus. Vienas iš didžiausių skirtumų – garso kokybė.

Restorane „Sigmutė“ skambanti gyva muzika džiugina didžiausių muzikos gurmanų ausis. Mūsų restorane groja tik savo darbą mylintys muzikantai. Jie gerbia savo klausytoją, dėl to muzikos garsai ilgam išlieka klausytojų atmintyje.

Profesionalūs muzikantai koncertuoti mūsų restorane renkasi dėl to, kad jiems nereikia kaskart temptis visos garso aparatūros. Mes vertiname atvykstančius atlikėjus ir esame įrengę gerą garso aparatūrą, kuri atitinka net pasaulinio garso muzikantų keliamus reikalavimus.

Gyva muzika restorane „Sigmutė“ skamba kiekvieną penktadienį ir šeštadienį. Paprastai ją atlieka mūsų restorano šaunusis septintukas. Tai mūsų restorano Cover grupė, grojanti įvairių stilių muziką. Pagal klientų pageidavimus Cover band dainuoja įvairiomis kalbomis.


Jaukūs savaitgalio vakarai restorane skambant gyvai muzikai

Jaukioje, šviesioje ir skoningai išpuoštoje erdvėje pailsėkite po visų darbų, pabendraukite su savo artimaisiais. O skanaudami mūsų darbščiųjų virėjų gardžius patiekalus, atgaivinsite savo sielas klausydamiesi gyvos muzikos kuriamos garsų magijos.

Jeigu klausydamiesi muzikos suvoksite, jog norėtumėte čia pasikviesti daug svečių ir kartu švęsti artėjantį gimtadienį, vardadienį ar kitą šventę, kreipkitės į mus ir kartu suderinsime detales. Sukursime jums ir jūsų artimiesiems nepamirštamą puotą.

Apsilankę restorane „Sigmutė“, kur skamba profesionalų atliekama gyva muzika, tikrai įspūdingai praleisite laiką ir pailsėsite nuo kasdieninių rūpesčių.